Догори

Ввійти в ваш акаунт

Нік *
Пароль *
Запам'ятати мене

30

квіт. 2015

Опубліковано в Читай
Прорив чи інерція? Реформи в Грузії, Молдові та Україні - громадські дебати Фото та відео Фонда ім. Стефана Баторія

Прорив чи інерція? Реформи в Грузії, Молдові та Україні - громадські дебати

Експерти країн, проєвропейський вектор яких чітко вирізняється на тлі політики Східного партнерства, нещодавно дискутували на тему просування реформ в Україні, Грузії та Молдові. У заході, який був проведений Фондом ім. Фрідріха Еберта в Польщі та Фондом ім. Стефана Баторія, взяв участь Геннадій Максак.

Дебати відбулися 28 квітня 2015 року за участю експертів, які спеціалізуються в області Східного партнерства, а саме: Геннадія Максака, Президента Поліського фонду міжнародних та регіональних досліджень, Віктора Кіріла з Асоціації зовнішньої політики (Молдова) та Вано Чхіквадзе з Грузинського фонду відкритого суспільства.

Говорячи про темпи впровадження реформ в Україні, Геннадій Максак відмітив негативну тенденцію, за якої українці надто швидкі, коли йдеться про революції, та повільні, коли мова про реформи. Окрім очевидних викликів, які супроводжують процес реформ, слід говорити і про відсутність політичної волі та опір деяких службовців, вважає експерт. Проте несправедливо стверджувати, що нічого зроблено не було, на його думку. Відповідно до останнього офіційного звіту в контексті європейського порядку денного деякі кроки було зроблено. Однак залишається проблема з комунікацією. Так, реформи необхідно комунікувати не тільки з європейськими партнерами, але і пересічними українцями. Геннадій Максак також озвучив головні очікування від Ризького саміту та відповів на запитання аудиторії.

Учасниками піднімалися також очікування та виклики від реформ Грузії та Молдови.

Детальніше:

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0
  • Коментарі не знайдено