Догори

Ввійти в ваш акаунт

Нік *
Пароль *
Запам'ятати мене

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень

ул. Мстиславська 14, кв. 11, Чернігів, 14000
Україна
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Тел: 0462 777 847
 http://www.pfirs.org

Мета
Метою створення та діяльності Фонду є сприяння становленню громадянського суспільства шляхом інтелектуальної та інформаційної підтримки процесів демократичних перетворень та економічних реформ в Україні, її інтеграції до загальноєвропейських структур, практичного здійснення міжнародних, загальнодержавних, регіональних та місцевих програм, спрямованих на поліпшення соціально-економічного становища і задоволення та захист своїх законних соціально-економічних та творчих інтересів.

Діяльність
“Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” був створений та зареєстрований в 2004 році як неурядовий аналітичний центр. Засновниками фонду стали науковці, державні службовці та викладачі вищих навчальних закладів м. Чернігова.

За роки існування завдяки активній діяльності Фонд став відомим в області, Україні та за кордоном. До діяльності залучено 12 фахівців. За 7 років своєї діяльності Поліським фондом реалізовано близько 30 проектів, проведено більше 60 досліджень з використанням різноманітного інструментарію: соціологічні опитування; експертні опитування; фокус-групи, глибинні інтерв’ю тощо.

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Контактна форма