Догори

Ввійти в ваш акаунт

Нік *
Пароль *
Запам'ятати мене

17

бер. 2015

1311 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Аналітичні центри візьмуться за аналіз економічних реформ – міжнародний проект

visegrad fund29-31 березня 2015 року у рамках міжнародного проекту «Аналітична підтримка економічних реформ у регіонах України в умовах європейської інтеграції», що підготовлений Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) та підтриманий Міжнародним Вишеградським фондом (Словаччина), відбудеться робоча зустріч українських та європейських експертів у галузі регіонального розвитку.

В ході зустрічі відбудеться первинне ознайомлення з досвідом Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини в реалізації економічних реформ на рівні регіонів та визначення концепції майбутнього дослідження, що має бути проведене в українських регіонах у другій половині 2015 року фахівцями Асоціації регіональних аналітичних центрів (АРАЦ). Європейські експерти поділяться власним досвідом стратегічного планування та особливостями економічного реформування власних регіонів в умовах інтеграції своїх країн до Європейського Союзу.  

Вказаний проект передбачає активне співробітництво партнерської мережі шляхом проведення ряду заходів з метою оцінки реалізації економічних реформ у регіонах України в умовах європейської інтеграції. Відповідне дослідження буде проведене експертами АРАЦ за методологічної підтримки аналітичних центрів країн Вишеградської групи.

Проект має допомогти оцінити і спрогнозувати можливі переваги та недоліки для економіки українських регіонів процесу інтеграції до ЄС, а також визначити динаміку імплементації відповідних реформ. Метою проекту є також ідентифікація найбільш ефективних шляхів наближення економіки України до економічного порядку країн Європи після створення зони вільної торгівлі з ЄС. Результати проекту можуть бути використані місцевими органами влади та агенціями регіонального розвитку для адаптації регіонального бізнесу до економічних стандартів Євросоюзу. 

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0

Люди в цьому діалозі

  • Jake William

    I am from UK Essays and I have to say Amid the meeting, the underlying colleague with the experience of Poland, the Czech Republic, Slovakia and Hungary in the acknowledgment of financial changes at the territorial level will occur and the meaning of the idea without bounds concentrate to be completed in the Ukrainian districts in the second 50% of 2015 by specialists of the Association of Regional Analytical Centers (ARACs). European specialists will share their own particular experience of key arranging and the eccentricities of financial change of their own districts regarding their nations' coordination into the European Union.

    Подобається 0 Короткий URL:

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень оголошує тендер на залучення експерта зі стратегічного планування

20-12-2017 Переглядів:129 Читай Поліський фонд - avatar Поліський фонд

Назва Тендер на залучення експерта зі стратегічного планування Термін подачі тендерних пропозицій28 грудня 2017 року Адреса:м. Чернігів, PFIRS.org Максимальна сума тендеру (грн.)13000 Види послугУправлінський консалтинг ТематикаСтратегічне планування в ОГС ОписВ рамках програми «Платформа розвитку громадянського суспільства» громадська...

В Чернігові підбили підсумки проекту «Громадянський діалог - співпраця органів самоврядування об’єднаних територіальних громад задля розвитку»

12-11-2017 Переглядів:284 Читай Поліський фонд - avatar Поліський фонд

    В Чернігові підбили підсумки проекту «Громадянський діалог - співпраця органів самоврядування об’єднаних територіальних громад задля розвитку», який було співфінансовано з коштів Програми «Підтримки демократії» в рамках польської програми співпраці...

КОНКУРС ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ: Рівень В CiSEP – Інтелектуальна власність

19-11-2017 Переглядів:634 Відвідуй Поліський фонд - avatar Поліський фонд

Активні громадяни та агенти змін з усіх регіонів України запрошуються до подання заявок на участь у другому етапі Громадської Школи Дієвих Практик ЄС: Рівень В – Інтелектуальна власність!

КОНКУРС ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ: Громадська Школа Дієвих Практик ЄС (CiSEP)

23-05-2017 Переглядів:1347 Відвідуй Поліський фонд - avatar Поліський фонд

Активні громадяни та агенти змін з усіх регіонів України запрошуються до подання заявок на участь у першому етапі Громадської Школи Дієвих Практик ЄС: Рівень А: Основи Угоди про Асоціацію між...