Догори

Ввійти в ваш акаунт

Нік *
Пароль *
Запам'ятати мене

01

квіт. 2015

1233 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вітчизняні експерти ознайомилися з досвідом впровадження економічних реформ країн Вишеградської групи

Робоча зустріч українських та європейських експертів у галузі регіонального розвитку відбулася 29-31 березня 2015 року в Києві у рамках міжнародного проекту «Аналітична підтримка економічних реформ у регіонах України в умовах європейської інтеграції», що виконується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) за фінансового сприяння Міжнародного Вишеградського фонду (Словаччина).

Як і планувалося, робота розпочалася з зустрічі представників Поліського фонду та експертів партнерських європейських організацій, що мала на меті ознайомлення з поточною проектною діяльністю та ідеями щодо подальшої співпраці. Європейські експерти надали інформацію щодо можливості реалізації спільних проектів, озвучили практичні рекомендації щодо розширення кола партнерів Асоціації регіональних аналітичних центрів, а також надали поради з нарощування експертного потенціалу Асоціації регіональних аналітичних центрів (АРАЦ).

В подальшому до роботи долучилися представники АРАЦ, які ознайомилися з досвідом Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини в контексті реалізації економічних реформ на рівні регіонів. Відповідно з доповідями виступили представники партнерських організацій країн Вишеградської групи. Також була обговорена концепція майбутнього дослідження, що має бути проведене в українських регіонах у другій половині 2015 року фахівцями АРАЦ, та подальша діяльність в рамках даного проекту.

До відома:

Метою проекту «Аналітична підтримка економічних реформ у регіонах України в умовах європейської інтеграції» є ідентифікація найбільш ефективних шляхів наближення економіки України до економічного порядку країн Європи після створення зони вільної торгівлі з ЄС. Результати проекту можуть бути використані місцевими органами влади та агенціями регіонального розвитку для адаптації регіонального бізнесу до економічних стандартів Європейського Союзу. 

 

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0

Люди в цьому діалозі

В Чернігові підбили підсумки проекту «Громадянський діалог - співпраця органів самоврядування об’єднаних територіальних громад задля розвитку»

12-11-2017 Переглядів:49 Читай Поліський фонд - avatar Поліський фонд

    В Чернігові підбили підсумки проекту «Громадянський діалог - співпраця органів самоврядування об’єднаних територіальних громад задля розвитку», який було співфінансовано з коштів Програми «Підтримки демократії» в рамках польської програми співпраці...

Триває консультаційний візит в Україні у рамках проекту «Громадський діалог - співпраця органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад задля розвитку»

28-09-2017 Переглядів:137 Читай Поліський фонд - avatar Поліський фонд

Триває консультаційний візит в Україні у рамках проекту «Громадський діалог - співпраця органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад задля розвитку» (FSM 17 159/2017), що реалізується Асоціацією „Центр Європейської Співпраці” (Польща)...

КОНКУРС ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ: Громадська Школа Дієвих Практик ЄС (CiSEP)

23-05-2017 Переглядів:1086 Відвідуй Поліський фонд - avatar Поліський фонд

Активні громадяни та агенти змін з усіх регіонів України запрошуються до подання заявок на участь у першому етапі Громадської Школи Дієвих Практик ЄС: Рівень А: Основи Угоди про Асоціацію між...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДБІР УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ

20-05-2017 Переглядів:2153 Відвідуй Поліський фонд - avatar Поліський фонд

Про проект: Проект має на меті підтримку самоврядування об’єднаних територіальних громад в процесі впровадження реформи децентралізації в Україні. Він передбачає формування вмінь місцевих працівників органів самоврядування у сфері планування та організації...