Догори

Ввійти в ваш акаунт

Нік *
Пароль *
Запам'ятати мене

04

груд. 2015

1134 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Міжнародна конференція «Оцінка динаміки економічних реформ в регіонах України в умовах інтеграції до ЄС» Рекомендовані

18 грудня 2015 року в м. Києві (Premier Hotel Rus, вул. Госпітальна, 4, м. Київ, 01601, Україна) за результатами реалізації проекту «Сприяння країн Вишеградської четвірки в оцінці економічних реформ регіонів України в умовах інтеграції до ЄС» відбудеться міжнародна конференція «Оцінка динаміки економічних реформ в регіонах Українив умовах інтеграції до ЄС».

Організатором міжнародної конференції є Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень (Чернігів, Україна). Захід відбудеться за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду (Словаччина).

Основні цілі конференції:

  • оцінити нинішній стан економічного розвитку України в контексті європейської інтеграції та нових геополітичних викликів;
  • презентувати результати дослідження динаміки економічних реформ в регіонах України в умовах європейської інтеграції, що проводилось у 2015 році за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду;
  • обговорити перспективи впровадження економічних реформ в регіонах України в короткостроковій перспективі.

У конференції передбачається участь представників центральних та місцевих органів влади, дипломатичного корпусу України та країн Вишеградської групи, а також співробітників європейських та вітчизняних аналітичних центрів, громадських організацій та вищих навчальних закладів.

Робочі мови конференції: українська, англійська (синхронний переклад).

До участі у заході запрошуються представники органів влади, громадські активісти, науковці, журналісти та всі зацікавлені особи. Кількість учасників конференції обмежена.

Для отримання більш детальної інформації щодо участі в міжнародній конференції звертайтесь до координатора проекту Уварова Бориса за електронною адресою: borys.uvarov@gmail.com

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0

Люди в цьому діалозі

  • I like this site, Do my Dissertation for me such intriguing data here. One approach to battle the anguish is to awaken every day and think about what you are thankful for. You can discover no less than one thing to value every day. Mental research has demonstrated that appreciation is really one of the keys to being cheerful, so utilize this device so as to develop yourself step by step. There has never been another you. With no exertion on your part you were destined to be something extremely exceptional and set apart. What you will do in energy about that blessing is a choice no one but you can make. Your keenness will dependably be recollected.

    Подобається 0 Короткий URL:

Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні в дії

25-08-2017 Переглядів:105 Читай Поліський фонд - avatar Поліський фонд

     22-23 серпня відбувся методологічний тренінг у рамках проекту «Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні – вікно можливостей для прикордонних областей».

Громадянський діалог – співпраця органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад задля розвитку. Другий семінар.

25-08-2017 Переглядів:112 Читай Поліський фонд - avatar Поліський фонд

21-23 серпня 2017 року відбувся другий семінар проекту «Громадянський діалог – співпраця органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад задля розвитку».

КОНКУРС ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ: Громадська Школа Дієвих Практик ЄС (CiSEP)

23-05-2017 Переглядів:850 Відвідуй Поліський фонд - avatar Поліський фонд

Активні громадяни та агенти змін з усіх регіонів України запрошуються до подання заявок на участь у першому етапі Громадської Школи Дієвих Практик ЄС: Рівень А: Основи Угоди про Асоціацію між...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДБІР УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ

20-05-2017 Переглядів:2039 Відвідуй Поліський фонд - avatar Поліський фонд

Про проект: Проект має на меті підтримку самоврядування об’єднаних територіальних громад в процесі впровадження реформи децентралізації в Україні. Він передбачає формування вмінь місцевих працівників органів самоврядування у сфері планування та організації...