Догори

Ввійти в ваш акаунт

Нік *
Пароль *
Запам'ятати мене

19

груд. 2015

1208 разів
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Міжнародна конференція: європейські та вітчизняні експерти оцінили динаміку економічних реформ в регіонах України в умовах інтеграції до ЄС Рекомендовані

18 грудня 2015 року в м. Києві (Premier Hotel Rus, вул. Госпітальна, 4, м. Київ, 01601, Україна) за результатами реалізації проекту «Сприяння країн Вишеградської четвірки в оцінці економічних реформ регіонів України в умовах інтеграції до ЄС» відбулася міжнародна конференція «Оцінка динаміки економічних реформ в регіонах Українив умовах інтеграції до ЄС».

Організатором міжнародної конференції виступив Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень (Чернігів, Україна). Співорганізаторами конференції були Міжнародний центр демократичних перетворень (ICDT) (Угорщина), Фундація українсько-польської співпраці (PAUCI) (Польща), Центр досліджень словацької асоціації зовнішньої політики (RC SFPA) (Словаччина) та Асоціація аналітичних центрів за відкрите суспільство (PASOS) (Чехія). Захід відбувся за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду (Словаччина).

Участь у конференції взяли виконавчий директор Міжнародного Вишеградського фонду Бєата Ячевська, представник політичного відділу Посольства Королівства Нідерландів в Україні Ріні Бюс, директор Фундації українсько-польської співпраці (PAUCI) (Польща) Я н Пєкло,директор з розвитку Міжнародного центру демократичних перетворень (ICDT) (Угорщина) Аннамарія Кекеші,експерт Центру досліджень словацької асоціації зовнішньої політики (RC SFPA) (Словаччина) Гал Жолт,представники європейських та вітчизняних неурядових аналітичних центрів, громадських організацій, вищих навчальних закладів, ЗМІ.

В ході міжнародної конференції відбулося обговорення нинішнього стану економічного розвитку України в контексті європейської інтеграції та нових геополітичних викликів, а також перспектив впровадження економічних реформ в регіонах України в короткостроковій перспективі. Під час заходу прозвучали експертні думки представників країн Вишеградської четвірки щодо прогресу економічних реформ в Україні. Експерти порівняли процес реформ, які свого часу відбулися у їхніх країнах та поступ в Україні, продемонстрували історії успіху та надихнули продовжувати і не здаватися, не зважаючи на очевидні труднощі у нашій державі.

Зокрема, польський експерт Ян Пєкло наголосив, що обговорюючи економіку України та зміни у нашій країні необхадно «враховувати контекст війни на сході, і анексію Криму, політику Росії, яка намагається дестабілізувати не тільки Україну, а й країни Східного Партнерства».За його словами, «для Варшави Україна завжди була в топ-пріоритеті. Польща була однією з перших країн, яка визнала незалежність України». «Засадничо ми віримо, що немає безпечної і процвітаючої Європи без демократичної і вільної України”, - підкреслив пан Я.Пєкло.

В свою чергу експерт зі Словаччини Гал Жолтзакликав українців «ніколи не здаватися на шляху проведення демократичних реформ», навіть зважаючи на складну ситуацію в Україні. «У пізніх дев’яностих у Словаччині ніхто не очікував, що ми будемо “економічним тигром”, що ми приєднаємося до ЄС разом з іншими Вишеградськими країнами, що ми матимемо найвищий економічний розвиток в Європейському Союзі, що ми будемо продукувати мільйон автомобілів на рік», - зазначив пан Г.Жолт.

Крім того, в ході конференції доцентом кафедри теоретичної та прикладної економіки Чернігівського національного технологічного університету Тетяною Зосименко було презентовано результати дослідження динаміки економічних реформ в регіонах України в умовах європейської інтеграції "Індекс євроінтеграційного економічного поступу в Україні". Вказане дослідження проводилось в рамках проекту в 2015 році фахівцями Асоціації регіональних аналітичних центрів.

Експертом було наголошено, що «Індекс євроінтеграційного поступу в Україні являє собою компаративний аналіз показників, що дозволяють оцінити поточний стан регіонів з позиції їх готовності включення у процеси економічної інтеграції з ЄС, а також у перспективі відстежити прогрес регіонів у реалізації цілей входження у єдиний економічний простір країн Європейського Союзу».

 

 

 

 

Залиште ваші коментарі

Коментувати пост як гість

0

Люди в цьому діалозі

 • zopzoop

  and often wetlands; only know that when burning anthracite black face on the face of a pair of swiss replica watches bright black eyes bright. At that time the fake watches little aunt was only sixteen years old, a little girl who lost her parents, could hold up uk replica watches a home while her sister was sick, and with a child of dissatisfaction with her age, it was conceivable that it was not easy , Whenever the aunt talked about the past, I remembered that suffering helpless childhood, small aunt selfless love, so I will never forget. Aunt's life is very bitter, very few people to care about her, but she was for us that no maternal child out of her youth and all the love.

  Подобається 0 Короткий URL:
 • You can display that thankfulness in epic and little ways. It's as routinely as conceivable the unmistakably unessential purposes behind intrigue that truly number and will mean a driving forward, with respect to, and Write my Assignment everything considered fulfilling relationship. We should respect life and fortune every breath we take. We should respect every individual and how he or she touches our lives standard. Attempting to state thank you will never reimburse your thought.

  Подобається 0 Короткий URL:
 • We should regard each person and how he or she touches our lives standard Trying to state thank you will never repay your idea, Words can not express my slants, nor my grateful for all your assistance. Essay Writing Completely regarded. You can demonstrate that thankfulness in epic and little ways. It's as routinely as possible the unmistakably unessential focuses behind the interest that genuinely number and will mean a driving forward, Endeavoring to state thank you will never repay your idea. Keep it up. Words can not express my inclinations, nor my appreciative for all your assistance. Completely considered.

  Подобається 0 Короткий URL:

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень оголошує тендер на залучення експерта зі стратегічного планування

20-12-2017 Переглядів:129 Читай Поліський фонд - avatar Поліський фонд

Назва Тендер на залучення експерта зі стратегічного планування Термін подачі тендерних пропозицій28 грудня 2017 року Адреса:м. Чернігів, PFIRS.org Максимальна сума тендеру (грн.)13000 Види послугУправлінський консалтинг ТематикаСтратегічне планування в ОГС ОписВ рамках програми «Платформа розвитку громадянського суспільства» громадська...

В Чернігові підбили підсумки проекту «Громадянський діалог - співпраця органів самоврядування об’єднаних територіальних громад задля розвитку»

12-11-2017 Переглядів:284 Читай Поліський фонд - avatar Поліський фонд

    В Чернігові підбили підсумки проекту «Громадянський діалог - співпраця органів самоврядування об’єднаних територіальних громад задля розвитку», який було співфінансовано з коштів Програми «Підтримки демократії» в рамках польської програми співпраці...

КОНКУРС ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ: Рівень В CiSEP – Інтелектуальна власність

19-11-2017 Переглядів:634 Відвідуй Поліський фонд - avatar Поліський фонд

Активні громадяни та агенти змін з усіх регіонів України запрошуються до подання заявок на участь у другому етапі Громадської Школи Дієвих Практик ЄС: Рівень В – Інтелектуальна власність!

КОНКУРС ЗАЯВОК НА УЧАСТЬ: Громадська Школа Дієвих Практик ЄС (CiSEP)

23-05-2017 Переглядів:1347 Відвідуй Поліський фонд - avatar Поліський фонд

Активні громадяни та агенти змін з усіх регіонів України запрошуються до подання заявок на участь у першому етапі Громадської Школи Дієвих Практик ЄС: Рівень А: Основи Угоди про Асоціацію між...