Догори

K2_ThuPMEESTE_September+0300RSepPMEEST_ThuPM2017

K2_ThuPMEESTE_September+0300RSepPMEEST_Sep+03004EEST21 K2_ThuPMEESTE_September+0300RSepPMEEST_2017EPMR

Триває консультаційний візит в Україні у рамках проекту «Громадський діалог - співпраця органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад задля розвитку»

1Триває консультаційний візит в Україні у рамках проекту «Громадський діалог - співпраця органів місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад задля розвитку» (FSM 17 159/2017), що реалізується Асоціацією „Центр Європейської Співпраці” (Польща) спільно з Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (Україна).

Метою візиту, який очолює Томаш Чубара, головний експерт проекту, є підтримка представників громад з Чернігівської і Херсонської областей в розробці планів розвитку і управління в об’єднаних громадах.


„Наш проект увійшов в останню фазу. Експерти разом з учасниками допрацьовують плани громад, впровадження яких дозволить виробити реальну зміну в цих громадах”- говорить Пауліна Лужинєцка, координаторка проекту зі сторони Асоціації. „Я вважаю, що участь у проекті матиме вплив на збільшення потенціалу розвитку цих органів місцевого самоврядування” – додає координаторка.


У рамках візиту експерт працював з представниками громад в т.ч.: Кочубеївка, Виноградне, Остер, Десна, Іванівка, Мрин і Мена. Наступним етапом реалізації дій буде студійний візит учасників проекту до Польщі, запланований на кінець жовтня. Проект закінчиться в листопаді поточного року.


Проект співфінансується за кошти Програми „Підтримка демократії” профінансованої у рамках Програми „Польська співпраця задля розвитку” Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

2

3