Догори

K2_MonPMEESTE_October+0300ROctPMEEST_MonPM2018

K2_MonPMEESTE_October+0300ROctPMEEST_Oct+03001EEST22 K2_MonPMEESTE_October+0300ROctPMEEST_2018EPMR

Аграрна профтехосвіта в Україні: реалії та перспективи

2018 року в м. Києві відбудеться круглий стіл, під час якого будуть представлені проміжні результати дослідження стану, тенденцій та перспектив системи професійно-технічної освіти в Україні, що готує фахівців для галузі сільського господарства.

 Дослідження проводиться в рамках проекту «Сприяння регіональній професійній освіті у сфері сільського господарства та розвитку сільських територій в країнах Східного партнерства», що спрямований на покращеннярегіональноїпрофесійноїосвіти в аграрному секторі країнСхідного партнерства.

Під час заходу буде йти мова про причини непопулярності професійно-технічної освіти та неактуальності сучасної системи підготовки робітників аграрної галузі, її неспроможність забезпечити підготовку кваліфікованих робітників у відповідно до соціально-економічних потреб суспільства буде йти мова під час заходу. Наприклад, як показало дослідження 92% старшокласників не мають наміру вчитися та працювати у аграрній сфері, а професійну освіту здобувають лише 14% випускників шкіл.

Захід організовує ГО «Центр транскордонного співробітництва» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Час проведення: 12.00-14.00

Місце проведення: Київ, вул.Малопідвальна, 12/10

До участі запрошуються представники регіональних органів влади, громадських організацій та ЗМІ.

Донцова Олеся

ГО «Центр транскордонного співробітництва»

097-983-04-88

ctsorgua22@gmail.com

www.cts.org.ua

Довідково: проект «Сприяння регіональній професійній освіті у сфері сільського господарства та розвитку сільських територій в країнах Східного партнерства» отримує підтримку через схему регрантингу Форуму громадянського суспільства Східного партнерства та фінансується Європейським Союзом в рамках його підтримки громадянського суспільства в регіоні. У рамках схеми регрантингу Форум громадянського суспільства Східного партнерства підтримує проекти своїх членів, які сприяють досягненню місії та цілей Форуму. Загальна сума для конкурсу 2018 року складає 250 000 євро. Гранти доступні для ОГС країн Східного партнерства та країн ЄС. Основними напрямками підтримки є демократія та права людини, економічна інтеграція, навколишнє середовище та енергетика, контакти між людьми, політика в галузі соціальної та трудової політики.

Проект спрямований на покращення регіональної професійної освіти у сфері сільського господарства країн Східного партнерства. Метою даної ініціативи є вивчення потреб регіональної професійної освіти аграрного спрямування, розробка рекомендацій щодо подальшого вдосконалення програм професійної освіти на регіональному рівні у країнах-учасницях Східного партнерства (зокрема, Україні, Молдові та Грузії), а також просування реформ у країнах Східного партнерства у сфері професійної освіти, посилення регіональної співпраці та ефективного формування державної політики.