Догори
Поліський фонд

Поліський фонд

Вмій бути добрим до інших не тільки коли тобі добре, але і коли погано - саме це і показує твою людяність. Добро, щира людяність та своєчасна допомога, це головне що відрізняє партнерів народу України!

Тупичівська громада була окупована ворогом у перші дні війни з російськими агресорами, на долю більше чотирех тисяч мешканців громади випало багато горя та страждань.

В нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово, що такі люди все-таки є.

Колектив ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» завдяки Лісогору Іллі та Сафроновій Наталії зміг надати гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів для 400 родин Любецької ТГ.

Мапа громадських організацій має на меті поширити інформацію про громадські об’єднання діючі в територіальних громадах – учасницях програми ДОБРЕ, компоненту «Голос громади в місцевому самоврядуванні».. В Чернігівській області його виконавцем є громадська організація «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» (https://www.pfirs.org) в партнерстві з громадським об’єднанням «Спілка ініціатив Чернігівщини» (https://www.facebook.com/spilkainiciatyv).

У лютому 2021 року Кабмін скасував ряд позитивних правил розподілу коштів на соціально-економічний розвиток регіонів. Зокрема, одним з таких рішень було скасування пропорційного розподілу коштів між регіонами відповідно до кількості населення. Тож, Чернігівщина опинилася серед областей, які отримали найменше грошей – усього 40 млн грн, що складає 2,4% від усієї субвенції та 41 грн на одного мешканця.

ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» , виконавець проєкту «Голос громади у місцевому самоврядуванні», який впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) запрошує місцеві громадські організації, ініціативні групи та молодіжні ради з громад 4-ої когорти, які є партнерами програми DOBRE у Чернігівській  області (Коропська ТГ, Корюківська ТГ, Лосинівська ТГ, Любецька ТГ, Менська ТГ, Ніжинська ТГ, Новгород-Сіверська ТГ, Сновська ТГ, Сосницька ТГ, Тупичівська ТГ) подати заявки на участь у конкурсі проєктів «Громадські ініціативи для розвитку територіальних громад».

У середині грудня шосту річницю від дня заснування відзначає Громадське партнерство «За прозорі місцеві бюджети», координаторкою якого є Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України». Напередодні річниці ми зустрілися з координатором Партнерства, головою Одеського облКВУ Анатолієм Бойком, аби розпитати його про основні етапи становлення та найбільші проєкти, які вже встигли реалізувати члени Партнерства.

Істина народжується в діалозі! Так вирішили у Помічнянській ОТГ, де з 21 серпня запустили серію інформаційних відео задля поширення практик прозорого бюджетоутворення. Приємно, що громада вирішали започаткувати цей проєкт у результаті співпраці з експерткою Громадського партнерства "За прозорі місцеві бюджети!" Наталією Висіканець.

28-29 лютого 2020 року в м. Чернігові відбувся методологічний семінар з розрахунку Індексу Євроінтеграційного Економічного Поступу та дослідження тенденцій економічного розвитку регіонів України в європейський економічний простір. Експерт проекту Тетяна Зосименко ознайомила регіональних експертів з особливостями пошуку та опрацювання інформації для визначення стану торговельно-економічних відносин між областями України та ЄС.

Аналітики Асоціації регіональних аналітичних центрів з усіх куточків України отримали необхідні знання для здійснення оцінки прогресу регіонів у поглибленні економічної інтеграції з ЄС, щоб у подальшому визначити в яких областях створені найбільш сприятливі інституційні умови для розгортання євроінтеграційних процесів в торговельно-економічній сфері.

Третій етап роботи над розрахунком Індексу Євроінтеграційного Економічного Поступу регіонів України став можливим завдяки Програмі MATRA Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

 

 

1

34762

Запрошуємо до участі у панельній дискусії на тему: «Розберемося зі сміттям: європейський досвід з північних областей України», що відбудеться 16 січня 2020 року у місті Чернігові.

Панельна дискусія проводиться в рамках серії регіональних заходів, організованих Інститутом європейської політики (Берлін: https://iep-berlin.de/) та Громадською школою дієвих практик ЄС (CiSEP: https://cisep.eu/uk/). Серія заходів спрямована на обговорення локальних викликів на шляху виконання Угоди про асоціацію з ЄС та Угоди про повну і всеосяжну зону вільної торгівлі у широкому контексті громадянського суспільства.

26 грудня 2019 року в м. Києві (Admiral Hall Conference Center) було проведено круглий стіл на тему: «Розвиток цифрових навичок та компетентностей в Україні: передумови та практичні кроки».

Захід відбувся в рамках проекту «Сприяння формуванню порядку денного та інституційних передумов для розвитку цифрових компетентностей в Білорусі, Україні та Грузії», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу через регрантингову схему Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Проект реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (Україна), Центром міжнародного бізнесу та економічного розвитку (Грузія), Науково-технологічною асоціацією «ІНФОПАРК» (Білорусь).

Page 1 of 41