Догори

14

груд. 2016

Опубліковано в Новини фонду

Студенти технологічного університету відвідали лекцію про роль конституції в повсякденному житті

20161213 122843Восьму, заключну зустріч, присвячену особливостям Конституції, правам та обов’язкам людини, що передбачені Основним Законом Держави, було проведено 13 грудня 2016 року для студентів 4 курсу фінансово-економічного факультету Чернігівського національного технологічного університету.

Протягом лекції старшокурсники мали можливість не лише поглибити свої знання щодо головного документу країни, його основних функцій, а й висловити свої думки з приводу прав та обов’язків громадянина, дій у разі порушення своїх прав. Перегляд відеороликів та інформаційних буклетів дав можливість учасникам заходу дізнатися більше про те, як правильно побудувати конституційний процес і створити Конституцію.

Серію заходів, організовано Міжнародним центром перспективних досліджень у партнерствів з Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Використання світового експертного досвіду та проведення публічних консультацій в процесі внесення змін до Конституції України».