Догори

13

січ. 2017

Опубліковано в Новини фонду

Стан та перспективи розвитку інфраструктури регіонів України

Регіональне Представництво Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні у партнерстві з Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень і Асоціацією регіональних аналітичних центрів проводить круглий стіл із оцінки стану та перспектив розвитку інфраструктури регіонів України.

Мета заходу - привернути увагу та ознайомити з особливостями інфраструктурного розвитку регіонів України, його оцінки та пошуку шляхів розвитку.

Представники Асоціації регіональних аналітичних центрів проаналізували поточний стан складових інфраструктури, виявили регіональні особливості її функціонування та можливі перспективні напрямки розвитку проектів інфраструктури в кожній області України. Результати дослідження показали, що найсильнішими областями в інфраструктурному розвитку були: Кіровоградська, Тернопільська, Чернівецька, Житомирська та Черкаська; найгірші показники розвитку інфраструктури належали таким областям: Сумська, Хмельницька, Закарпатська, Івано-Франківська та Одеська. Найсильнішими складовими інфраструктури за досліджуваний період стали: складова житлово-комунального господарства, складова зв’язку та рекреаційна складова. Також були виділені проблемні та «слабкі місця», серед складових інфраструктури, насамперед це стосується транспортної складової, природоохоронної (екологічної) складової, освітньої та медичної складової. Також були запропоновані рекомендації для української влади та органів самоврядування щодо проектів, які слід врахувати при розробці стратегій регіонального розвитку та цільових регіональних програм.

До участі у роботі круглого столу «Стан та перспективи розвитку інфраструктури регіонів України» запрошуються експерти, дослідники, громадські активісти, працівники органів державної влади, місцевого самоврядування, що зацікавлені у цій темі.

Захід відбудеться 19 січня 2017 р. в м. Київ з 11.00 до 14.00 (готель «Амарант», конференц-зал «Гамма», 1 пов., вул. Костянтинівська, 71-Д).

Бажаючим взяти участь у заході необхідно до 16 січня 2017 р. поінформувати його організаторів (зазначити ім’я та прізвище, посаду та місце роботи) за електронною адресою: maria.koval@fes.kiev.ua чи тел. 044-234-00-38 (контактна особа – Марія Коваль, проектний координатор Представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні).