Догори

23

бер. 2017

Опубліковано в Новини фонду

«Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС»

Реалізацію проекту під такою назвою було розпочато Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень. Проект впроваджується в рамках проекту Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (https://www.ier.com.ua/ua) «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/europeaid).

евроиндекс 2Проект передбачає проведення дослідження тенденцій економічного розвитку всіх областей України в контексті імплементації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС та впровадження Поглибленої та Всеосяжної Зони Вільної Торгівлі з ЄС в країні протягом періоду 2014-2016 років з використанням інтегрального Індексу Євроінтеграційного Економічного Поступу (ІЄЕП), розробленого Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень.
Відповідно до графіку проекту наразі проводиться робота із вдосконалення методології розрахунку ІЄЕП за участю Асоціації регіональних аналітичних центрів, представники якої залучені до проведення дослідження.
евроиндекс 1Крім того, керівник проекту взяв участь у конференції «Україна-ЄС: відносини у часи невизначеності та швидких змін», яка пройшла 2 березня 2017 року у Львові для експертів, представників ЄС, ЗМІ, а також грантерів проекту.
Дослідження стане продовженням розпочатої у 2015 році роботи Фонду з вивчення ситуації в регіонах з позицій їх готовності включення у процеси економічної інтеграції з ЄС.