Догори

19

лют. 2018

Опубліковано в Новини фонду

«Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: три роки на шляху України до єдиного європейського економічного простору»

26 лютого 2018 року в Premier Hotel Rus, що за адресою вул. Госпітальна, 4, Київ 01601, Україна (в секціях B+C+D конференц-зали), відбудеться конференція «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: три роки на шляху України до єдиного європейського економічного простору».

Початок реєстрації – 10:30. Початок заходу – 11:00.

 

Організатором заходу є Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень.  

Захід проводиться в рамках проекту «Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу: оцінка економічних реформ в регіонах України на шляху до впровадження зони вільної торгівлі з ЄС», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Асоціацією регіональних аналітичних центрів. Реалізація проекту стала можливою в рамках ініціативи «Просування реформ в регіони» Інституту економічних досліджень та політичних консультацій (м. Київ) та «Європейської правди» за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/europeaid).  

Під час заходу буде презентовано Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу, результати його розрахунку по Україні і областях за 2014 – 2016 роки, обговорено процес інтеграції України до європейського економічного простору та тенденції вітчизняного економічного розвитку.

Індекс Євроінтеграційного Економічного Поступу є інструментом для порівняльного оцінювання ступеня зближення регіональних економічних систем України з ЄС, до складу якого входять індикатори глибини торговельно-економічних зв’язків регіону з ЄС та індикатори рівня інституційної підтримки, яку обласні державні адміністрації мають забезпечувати для підтримання євроінтеграційного поступу.

Проект програми заходу можна завантажити тут

До участі у заході запрошуються: представники органів державної влади та регіональних органів влади і самоврядування, Представництва ЄС в Україні, організацій, що займаються питаннями дослідження економічної політики в Україні, дослідники та науковці у сфері економіки, представники бізнесу, журналісти, зацікавлені представники широкої громадськості та громадські експерти.

Для реєстрації натисніть, будь ласка, на це речення

 

Контактні особи:

Максим Корявець: +38 063 579 46 55, pfirs@ukr.net

Ольга Рись: +38 093 790 90 94, poliscnua@gmail.com

 

Захід підготовлений за сприяння Європейського Союзу (https://ec.europa.eu/europeaid) в рамках проекту «Просування реформ в регіони». Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.