Догори

12

трав. 2018

Опубліковано в Новини фонду

«Чи ефективно прикордонні області України використовують програми транскордонного співробітництва ЄС?»

18 травня 2018 року в м. Києві відбудеться конференція, під час якої експерти проаналізують ефективність використання прикордонними областями України програм транскордонного співробітництва ЄС та їх фінансових можливостей. Аналіз базуватиметься на дослідженні «Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні – вікно можливостей для прикордонних областей», проведеному групою експертів в 11 регіонах України.

 

Учасники заходу дізнаються, наскільки прикордонні регіони на Півночі та Заході України зацікавлені у розвитку транскордонного співробітництва, які проблеми перешкоджають прикордонним  областям максимально повно використовувати потенціал програм транскордонного співробітництва ЄС в рамках реалізації обласних стратегій і як найефективніше поєднати можливості стратегічного документу області та програм транскордонного та територіального співробітництва.

Захід організовує ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія».

Запрошуємо представників центральних органів влади, обласних рад та ОДА цільових регіонів проекту, регіональних експертів АРАЦ, представників програм ПТКС в Україні, зацікавлених представників НУО та ЗМІ.

 

Час проведення: 11.00-17.00

Місце проведення: Раціотель Київ, вул. Ямська, 52

 

Контактна особа для реєстрації: Олеся Донцова, olesia.dontsova@gmail.com, 097-983-04-88 

Довідково: конференція проходитиме в рамках проекту «Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні – вікно можливостей для прикордонних областей», який реалізує ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в партнерстві з Асоціацією регіональних аналітичних центрів за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» та під егідою Української національної Платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства. Метою проекту «Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні – вікно можливостей для прикордонних областей» є підвищення ефективності виконання регіональної політики та транскордонного співробітництва в прикордонних регіонах України (в т.ч. в контексті використання Україною допомоги з боку ЄС) через посилення позитивного синергетичного ефекту від взаємодії програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку у Чернігівській, Київській, Житомирській, Рівненській, Волинській, Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Вінницькій та Одеській областях.

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».