Догори

16

трав. 2022

Опубліковано в Новини фонду

Допомога Тупичівській територіальній громаді

Вмій бути добрим до інших не тільки коли тобі добре, але і коли погано - саме це і показує твою людяність. Добро, щира людяність та своєчасна допомога, це головне що відрізняє партнерів народу України!

Тупичівська громада була окупована ворогом у перші дні війни з російськими агресорами, на долю більше чотирех тисяч мешканців громади випало багато горя та страждань.

 

Завдяки ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» 400 родин громади відчули турботу та зрозуміли що вони не самі у своїх стражданнях.

Організація гуманітарної допомоги була можлива завдяки Міжнародній організації Help Ukraine 22/ Operation Palyanytsya (https://helpukraine22.org/, https://www.facebook.com/Help-Ukraine-22-100915229227894).

Варто вказати, що це була перша реалізація подібного проекту на теренах Чернігівської області. Дякуємо за сприяння у наданні гуманітарної допомоги для мешканців Тупичівської громади Лісогору Іллі та Сафроновій Наталії.

Тупичівська селищна рада висловила вдячність за сприяння ГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» за координацію у реалізації проекту швидко та надійно.

Кожен на своєму місці робить те, що може і вміє найкраще. З любов'ю до рідної країни, з любов'ю до нашого незламного народу.

Разом ми зможемо все!

Все буде Україна!!!

1

2

3

4