Догори

29

трав. 2012

Опубліковано в Новини фонду

Круглий стіл «Вплив податкової реформи на фінансову самостійність місцевих бюджетів Чернігівської області: результати аналізу та пошук перспектив»

5 червня 2012 року об 11:00 в Експертному клубі «Чиста політика», що за адресою м. Чернігів, вул. Полуботка, 6-а, відбудеться круглий стіл на тему: «Вплив податкової реформи на фінансову самостійність місцевих бюджетів Чернігівської області: результати аналізу та пошук перспектив».

Захід відбудеться в рамках проекту «Місцеві податки: громадський моніторинг впливу податкової реформи на фінансову самостійність місцевих бюджетів», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Під час круглого столу організатори представлять експертні висновки щодо впливу податкової реформи на фінансову самостійність місцевих бюджетів та роль місцевих податків і зборів у формуванні доходів бюджетів різних рівнів на прикладі Чернігівської області.

Також до обговорення будуть запропоновані рекомендації з удосконалення системи місцевого оподаткування, розроблені на основі аналізу.

До участі запрошуються представники фінансових відділів та управлінь органів влади та самоврядування Чернігівщини, громадські експерти, представники місцевих засобів масової інформації. 

Контактна особа: Корявець Максим  e-mail: pfirs@ukr.net, тел.: +380635794655  

Метою проекту «Місцеві податки: громадський моніторинг впливу податкової реформи на фінансову самостійність місцевих бюджетів», який реалізується за підтримки програми Посилення впливу громадянського суспільства Міжнародного фонду «Відродження», є оцінка впливу податкової реформи в Україні на  роль місцевих податків і зборів у формуванні доходів місцевих бюджетів Чернігівського регіону.