Догори

“Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” був створений та зареєстрований в 2004 році як неурядовий аналітичний центр. Засновниками фонду стали науковці, державні службовці та викладачі вищих навчальних закладів м. Чернігова.

Портфоліо Поліського фонду складають десятки реалізованих проектів, проведених соціологічних досліджень, підготовлених аналітичних матеріалів, організованих експертних заходів.

За роки існування завдяки активній діяльності Фонд став відомим в області, Україні та за кордоном.

 

Серед основних напрямків діяльності:

   - незалежні соціологічні дослідження та прогнозування тенденцій розвитку політичної, соціальної та економічної систем, розробка рекомендацій щодо їх реформування;

   - підвищення громадської активності різних верств населення, організація взаємодії між засобами масової інформації, громадським сектором та органами державної влади;

   - підготовка фахівців, які володіють інструментарієм аналізу, прогнозування, стратегічного планування та моніторингу політичного і соціально-економічного розвитку.

 

Мета

Метою створення та діяльності Фонду є сприяння становленню громадянського суспільства шляхом інтелектуальної та інформаційної підтримки процесів демократичних перетворень та економічних реформ в Україні, її інтеграції до загальноєвропейських структур, практичного здійснення міжнародних, загальнодержавних, регіональних та місцевих програм, спрямованих на поліпшення соціально-економічного становища і задоволення та захист своїх законних соціально-економічних та творчих інтересів.