Догори

03

лип. 2017

Опубліковано в Загальнонаціональні

"Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні - вікно можливостей для прикордонних областей"

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень розпочав реалізацію проекту «Синергія програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку в Україні - вікно можливостей для прикордонних областей».

Мета проекту: підвищити ефективність здійснення регіональної політики та транскордонного співробітництва в прикордонних регіонах України (в т.ч. в контексті використання допомоги Україні з боку ЄС в даних сферах) шляхом посилення позитивного синергетичного ефекту від взаємодії програм транскордонного співробітництва та стратегій регіонального розвитку у Чернігівській, Київській, Житомирській, Рівненській, Волинській, Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Вінницькій, Одеській областях.
Період реалізації: 30.05.2017 – 30.05.2018
Бюджет: 649 250 грн.
Донор: проект фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія».
Партнери: Асоціація регіональних аналітичних центрів (https://pfirs.org/arttnet.html, https://www.facebook.com/arttnet/?fref=ts).
Очікувані результати проекту:
- створено методологію оцінки взаємозв’язків та синергії між програмами транскордонного співробітництва та стратегіями розвитку регіонів, яка може використовуватись на постійній основі для підвищення ефективності транскордонного співробітництва та регіональної політики в регіонах України у майбутньому;
- сформовано пул висококваліфікованих громадських експертів з необхідними знаннями та навичками для здійснення аналітичної оцінки взаємозв’язків та синергії між ПТКС та СРР в прикордонних областях України протягом 2015-2016 років;
- здійснено комплексний аналіз поточної ефективності взаємодії процесів реалізації регіональної політики та транскордонного співробітництва в Україні;
- налагоджено співпрацю між громадським активом та суб’єктами прийняття рішень у сфері регіонального розвитку та транскордонного співробітництва прикордонних областей України щодо підвищення ефективності взаємодії процесів реалізації регіональної політики та транскордонної співпраці (в т.ч. використання допомоги Україні з боку ЄС в даних сферах);
- підвищено ефективність взаємодії процесів реалізації регіональної політики та транскордонної співпраці (в т.ч. в контексті використання допомоги Україні з боку ЄС в даних сферах), за рахунок чого створено передумови для покращення соціально-економічного стану 11 цільових прикордонних регіонів України.