Догори

31

лип. 2017

Опубліковано в Загальнонаціональні

Робота над планами піднімання i покращення якості публічних послуг в українських об'єднаних громадах

     Хоч довкола панує настрій канікул, учасники проекту „Громадянський діалог співпраця органів самоврядування об’єднаних територіальних громад задля розвитку” не звільняють темпу. У минулий четвер, 27 липня представники громад з Херсонської і Чернігівської областей взяли участь у вебінарі, що стосувався управління публічними послугами в об'єднаних громадах.

      В процесі вебінару, який проводила Наталія Ключник, український експерт проекту, урядовці докладно пізнали структуру плану соціально-економічного розвитку, показники оцінки розвитку об'єднаних територіальних громад. Експерт ретельно обговорила класифікацію публічних послуг, необхідну до правильної підготовки, в т.ч. аналізи SWOT. Учасники отримали також доступ до бази знань в сфері необхідних документів для організації Центру надання адміністративних послуг, а також пакет законів і положень, що регулюють забезпечення публічних послуг через громади. Вебінар користувався великою зацікавленістю учасників проекту як і урядовців громад, охоплених підтримкою, загалом матеріал з вебінару переглянуло понад 150 осіб.
    Перед урядовцями тепер робота над розробкою плану підіймання якості обраних публічних послуг. Сукупність робіт відбувається на спеціально підготовленій до потреб проекту платформі e-learninig, розробленою Асоціацією сільських, селищних рад та об'єднаних громад України.
    Проект співфінансується за кошти Програми «Підтримка демократії», профінансованої у рамках Програми «Польська співпраця задля розвитку» Міністерства закордонних справ РП.
   

     Матеріал підготовлено Асоціацією сільських, селищних рад та об'єднаних громад України

webinar 8