Догори

14

серп. 2015

Опубліковано в Українська призма

Новий щомісячний український дайджест "PRISM.UA"

Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень з гордістю представляє перший випуск щомісячного дайджесту "Prism.UA", який присвячено аналізу поточних соціальних, політичних та економічних процесів в Україні. Попри те, що Україна досить тривалий час перебувала у світовому фокусі, проект дозволяє представити більш якісний та надійний досвід для зацікавлених партнерів з країн ЄС та Східного партнерства. 

Основна група фахівців, які займаються цим проектом, представляє собою мережу експертів «Українська призма». Це ініціатива однодумців з України з великим досвід у сферах політичних наук, економіки, дипломатії та міжнародних відносин. У співпраці з Центром східноєвропейських досліджень та за підтримки Міністерства закордонних справ Литви, випуск цієї збірки буде спрямовано на заповнення деяких прогалин в поширенні аналітичних продуктів, які можуть бути корисні для політиків і фахівців, зацікавлених Україною.

Перший дайджест «Prism.UA» об’єднує основні питання в політичній та економічній сфері України. Олексій Крисенко, доцент Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, оцінює політичний ландшафт в Україні в першій половині 2015 року. У другій статті член Керівного комітету Української національної платформи Форум громадянського суспільства Східного партнерства Юрій Вдовенко стверджує, що Українська економіка потребує далекосяжних реформ. Нарешті Дмитро Левус, директор Центру соціальних досліджень «Український меридіан», резюмує, що робота Спеціальніоъ місії спостерігачів ОБСЄ в Україні не була задовільною.

Ознайомитися з першим випуском «Prism.UA» можна тут.